קמרלי קונאק – מלון לילדים בקפריסין הטורקית

קפריסין הטורקית » מלונות » קמרלי קונאק – מלון לילדים בקפריסין הטורקית

אחד מהמלונות המומלצים ביותר לילדים בקירניה, הוא מלון קמלרי קונאק.

ומדוע מלון קמרלי קונאק? משום שבמלון זה, ילדים בגיל 6, יכולים לשהות עם הוריהם בחינם. המלון, נמצא במרחק 45 דקות משדה התעופה. בית המלון, מספק שירותי הסעה משדה התעופה, היישר אל שטח בית המלון. השפה בה תוכלו לתקשר עם צוות בית המלון, תהיה השפה האנגלית.

חדרי משפחה במלון קמרלי קונאק

ניתן להזמין חדרי משפחה עבור הילדים. אם המשפחה גדולה, אפשר לחבר את חדרי המשפחה ביחד, באמצעות הדלתות.

מסעדת המלון

אם אתם רוצים לתת לילדים שלכם לטעום אוכל מסורתי של צפון קפריסין, מומלץ לכם לאכול במסעדת המלון. למסעדה, יש עיצוב מסורתי של "חאן טורקי". השפות המדוברות ביותר שתשמעו במסעדה וברחבי צפון קפריסין, הן טורקית ואנגלית.

בריכת השחייה של המלון

תוכלו לשחות ביחד עם ילדיכם בבריכת השחייה של המלון. מי הבריכה אינם עמוקים, ומותאמים גם לילדים.

גינת המלון

תוכלו לטייל עם הילדים בגינה של המלון, בין הדשא והעצים. האקלים בצפון קפריסין הינו אקלים ים תיכוני. אם תשהו בחורף, ייתכן ויהיו לכם ימים גשומים, בהם תוכלו פחות לצאת בגינה. באביב ובסתיו האקלים נעים. בקיץ חם ויבש, והשהייה המשפחתית בגינה תהיה קצרה יותר.

עיצוב ערבי מסורתי של החדרים

לינה במלון זה, הינה הזדמנות לתת לילדים חוויה מיוחדת של לינה בבית ערבי מסורתי. קירות החדרים, עשויות מאבן ירושלמית. הדלתות הפנימיות המשמשות למעבר בין החדרים, מעו8צבות בצורת קשת. מהתקרה משתלשלים אהילי תאורה ישנים מברזל. ובחורף דולקת האש באח.

אטרקציות בסביבת בית המלון

חופי ים.

אין כמו בילוי משפחתי בחופי הים של קפריסין. אפשר לגלוש בים, ולאחר מכן לשכב להשתזף על החוף. חופי הים בקפריסין, נקיים ומטופחים ביותר. רק על תשכחו לקחת כובע, מים לשתייה, וקרם הגנה מפני השמש כאשר אתם יוצאים אל החופים. חלק המחופים בקירניה הינם ציבוריים, וחלק פרטיים.

בילוי משפחתי בבית הקולנוע.

אתם יכולים בתור בילוי משפחתי לצאת מתחומי בית המלון, ולקחת את הילדים לראות סרט בבית הקולנוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram